Insignia Pertyn ględzi

Tutaj znajdziesz najbardziej aktualne testy i porównania, również naszych klubowych samochodów
jami
Posty: 586
Rejestracja: środa 03 paź 2018, 13:31
Posiadane auto: Insignia B ST
Silnik: B20DTH
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: wiadomo

Insignia Pertyn ględzi

Postautor: jami » środa 03 paź 2018, 15:49

Choć nie znoszę maniery tego gościa, moim zdaniem wiele z jego opinii jest bardzo trafnych. Dla mnie to jeden z najlepszych testów nowej Insigni, jakie widziałem:
https://www.youtube.com/watch?v=dj0sUP7PLy0

wassermann
Posty: 736
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:38
Posiadane auto: Insignia GSi 2.0T
Silnik: B20NFT LTG
Rocznik auta: 2018
Miasto: GD
Województwo: pomorskie

Re: Insignia Pertyn ględzi

Postautor: wassermann » środa 03 paź 2018, 21:34

A ja go polubiłem. Ba, złapałem się na tym, że w ciemno odgaduję słowo, które Pertyn następnie wypowiada. Podoba mi się jego sposób artykułowania myśli. Taki trochę staroświecki. W dobie internetu wręcz archaiczny. I dobrze.

Zdecydowanie wolę go od Zachara. A cała reszta bełkoczących "vlogerów" w ogóle dla mnie nie istnieje. No, może poza The Food Emperor :D

Co do testu Insi 260 KM - komentarze są ciekawe ;)
https://www.youtube.com/watch?v=zDt35IQJtiw
Moje możecie odnaleźć pisane pod nickiem "BeavisoPaulaner".

M.

Maciek
Posty: 227
Rejestracja: piątek 08 cze 2018, 10:13
Posiadane auto: Insignia
Silnik: 260KM
Rocznik auta: 2018
Miasto: Miasto?
Województwo: Łódzkie

Re: Insignia Pertyn ględzi

Postautor: Maciek » czwartek 04 paź 2018, 10:12

Pertyn o każdym samochodzie napisze, że jest fantastyczne, super i w ogóle. Jakąś tam wadę znajdzie, ale generalnie dla niego wszystkie auta są super. Dlatego dostaje w pierwszym sorcie nowości.
W dawnych czasach, pewien youtuber dostał do testów Fiata 500X, którego lekko skrytykował i dostał bana na samochody prasowe z koncerny Fiat-Chrysler :D
W czasach papieru, Motor ośmielił się skrytykować Skodę i przez bardzo długi czas nie otrzymywali ich samochodów do testów (aż do momentu przejęcia ich przez Bauera).
Dlatego te wszystkie 'testy' youtuberów należy traktować z przymrużeniem oka. Oni mówią to, co akceptuje dział marketingowy danej marki.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości