Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Car Audio, Elektronice wszelkiej maści i Innych Sprzętach używanych w Nowej Insignii
PiotrPoznan
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 08:41
Posiadane auto: Opel Insignia B
Silnik: 1,5 165 KM
Rocznik auta: 2018
Miasto: Poznań
Województwo: Wielkopolskie

Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Postautor: PiotrPoznan » środa 03 kwie 2019, 09:02

Cześć, Mam problem z odtwarzaniem muzyki plików mp3 z telefonu system android przez BT i też przez kabel.
Przez BT w ogóle nie mogę się połączyć tzn. na wyświetlaczu tel. widzę ze muza lecie ale radio auta nie reaguje mimo że jest połączenie BT z tel i zmienione ustawienie na panelu radia. Jeśli połączę się przez kabel to mam info na wyświetlaczu radia, że niewłaściwy format plików pomimo, iż jest to mp3 w telefonie.

Ja to cholerstwo ustawić, aby działało prawidło?

Z góry dzięki za podpowiedzi!
Piotr
Insignia B 1,5 165 KM

Awatar użytkownika
qucze
Posty: 111
Rejestracja: sobota 25 lis 2017, 11:19
Posiadane auto: Insignia Tourer OPC
Silnik: 1.6 DTH, 136KM
Rocznik auta: 2018
Miasto: Łódź
Województwo: Województwo?

Re: Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Postautor: qucze » piątek 05 kwie 2019, 04:50

A rozmowa przez telefon w aucie przez bluetoothi dziala Ci normalnie? Jeżeli tak to podczas połączenia telefonu z autem przez bluetooth wciśnij na wyświetlaczu Media, tam gdzie masz radio wyświetlane, lewy dolny róg. Jeszcze może być opcja że w telefonie masz głośnomówiący wyciszony. A co do kabla to może podczas połączenia masz albo była opcja wyboru na telefonie żeby wybrał podlaczenie jako pamięć masowa albo coś takiego.

PiotrPoznan
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 08:41
Posiadane auto: Opel Insignia B
Silnik: 1,5 165 KM
Rocznik auta: 2018
Miasto: Poznań
Województwo: Wielkopolskie

Re: Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Postautor: PiotrPoznan » piątek 05 kwie 2019, 08:28

qucze pisze:
piątek 05 kwie 2019, 04:50
A rozmowa przez telefon w aucie przez bluetoothi dziala Ci normalnie? Jeżeli tak to podczas połączenia telefonu z autem przez bluetooth wciśnij na wyświetlaczu Media, tam gdzie masz radio wyświetlane, lewy dolny róg. Jeszcze może być opcja że w telefonie masz głośnomówiący wyciszony. A co do kabla to może podczas połączenia masz albo była opcja wyboru na telefonie żeby wybrał podlaczenie jako pamięć masowa albo coś takiego.
Rozmowa przez BT działa prawidłowo, Ustawienia są wg mnie prawidłowe aby odtwarzać muze z tel. próbowałem chyba każdej kombinacji tel/radio i bez skutku....
Piotr
Insignia B 1,5 165 KM

Awatar użytkownika
radekj
Posty: 436
Rejestracja: środa 20 gru 2017, 11:54
Posiadane auto: Insignia GS
Silnik: 2.0 260KM
Rocznik auta: 2018
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolska

Re: Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Postautor: radekj » piątek 05 kwie 2019, 12:23

Próbowałeś z innym telefonem?

KenyBDG
Posty: 219
Rejestracja: niedziela 22 kwie 2018, 10:04
Posiadane auto: Insignia B GS
Silnik: 1,5XFT AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie

Re: Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Postautor: KenyBDG » piątek 05 kwie 2019, 17:40

A masz jakieś utwory na telefonie ? czy odtwarzasz bezpośrednio np. ze Spotify ?.
W poprzedniej Insignii miałem tak że jeśli nie było chociaż jednego utworu w telefonie to nie mogłem odtworzyć muzyki ze Spotify

KonradWro
Posty: 194
Rejestracja: piątek 16 mar 2018, 10:04
Posiadane auto: Insignia GS
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik auta: 2018
Miasto: Wrocław
Województwo: Województwo?

Re: Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Postautor: KonradWro » niedziela 07 kwie 2019, 09:08

KenyBDG pisze:A masz jakieś utwory na telefonie ? czy odtwarzasz bezpośrednio np. ze Spotify ?.
W poprzedniej Insignii miałem tak że jeśli nie było chociaż jednego utworu w telefonie to nie mogłem odtworzyć muzyki ze Spotify
Ja nie mam żadnego utworu i Spotify działa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

coolik
Posty: 338
Rejestracja: środa 03 sty 2018, 13:04
Posiadane auto: Insignia
Silnik: NFT 2.0 / 260KM, AT8
Rocznik auta: 2018
Miasto: Wro
Województwo: DLN

Re: Muzyka z Tel - nie odtwarza....

Postautor: coolik » wtorek 09 kwie 2019, 05:43

:) Kilka miesięcy temu zgłosiłem się tutaj z podobnym problemem. Mnie koledzy uświadomili, że to jednak ja się nie znam, a nie że samochód zły. :) Może Tobie tez pomoże: brak-muzyki-po-bluetooth-t465.html#p7423


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość