OKIEM DEALERA - ZAKUP ON LINE

W tym miejscu znajdą się tematy związane z zakupem auta, promocjami i innymi akcjami.
Awatar użytkownika
FPWroclaw
Posty: 205
Rejestracja: piątek 03 mar 2017, 22:24
Posiadane auto: Insignia GS
Silnik: 2.0 200KM
Rocznik auta: 2020
Miasto: Wrocław-Katowice-Warszawa
Województwo: Dolnośląskie

OKIEM DEALERA - ZAKUP ON LINE

Postautor: FPWroclaw » piątek 11 paź 2019, 09:27

Witajcie!
Jestem na forum od trzech lat, mocno współpracując z założycielami w temacie rozwijania naszej społeczności, udzielania merytorycznych porad wraz z publikacją ciekawych artykułów.
Przez ten czas mocno „wgryzłem” się w tematy Opla, sprzedałem kilkaset sztuk nowych samochodów oraz pozyskałem grono zadowolonych klientów.
Jeśli szukasz nowego samochodu marki Opel i jest to:
- Najtańsza Astra,
- Najtańsza Insigna,
- Najtańsza Nowa Corsa i Corsa Elektryczna,
- Najtańsze Combo Life,
- Najtańsze samochody dostawcze, Movano, Vivaro lub Combo,

Zapraszam do kontaktu !

Kompleksowa obsługa zapytań obejmująca:
- „wywiad” twoich możliwości rabatowych byś nie przegapił opcji na najkorzystniejszą wycenę,
- oferty na samochody dostępne od ręki oraz do produkcji,
- pełna obsługa od strony Finansowania i Ubezpieczenia wraz z GAP, jeśli szukasz dobrej opcji i porównania ofert, zdaj się na moich współpracowników F&I
- priorytet przy zamówieniach,

Możliwość zdalnego oferowania, składania zamówień oraz odbioru w jednym z naszych trzech, zlokalizowanych w Polsce salonów – daje możliwość kupienia wymarzonego samochodu, nie ruszając się z domu.
Gwarantuję rzetelną obsługę, transparentne działania i wsparcie po sprzedażowe – solidnie pracując na swoją opinię i Wasze rekomendacje.
Zapraszam do kontaktu

Obrazek

Obrazek
Doradzę i poradzę w każdej kwestii dotyczącej Opla, Opla Insigni i pokrewnych.
Najlepsze oferty na rynku, odbiór we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach.

Zapraszam do kontaktu - mój email: p.bicz@mmcars.pl
(Pon-Pt 9-17, Sb 9-14)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości